Виїзний прийом в Українському державному медико – соціальному центрі ветеранів війни в с. Циблі Переяслав – Хмельницького району.


В управлінні Пенсійного фонду України в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі управлінням внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України у Київській області проводиться внутрішній аудит і перевірка організації правової роботи та забезпечення функціонування Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Серед пріоритетних питань для членів аудиторської групи є виконання доручень уряду та керівництва області по наповненню бюджету. Окрім самого аудиторського дослідження акцентується особлива увага на питанні допомоги учасникам та сім’ям загиблих учасників АТО.


17.09.2015 року начальник внутрішнього аудиту головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Барахтянська М.В., начальник управління Пенсійного фонду України в м. Переяслав – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі Бугай Т.О., заступник начальника управління Лаврик Л.П. провели виїзний прийом в Українському державному медико – соціальному центрі ветеранів війни в с. Циблі Переяслав – Хмельницького району.
Метою візиту стало ознайомлення з порядком призначення і виплати пенсій та соціальних допомог особам з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Гості відвідали учасників АТО, поспілкувалися з бійцями та подякували їм за відвагу та героїзм в захисті України.
В процесі зустрічі відбувся жвавий обмін думками з багатьох питань. Учасники АТО озвучили питання, що потребують вирішення – це і оформлення статусу учасників АТО, і надання допомоги сім’ям учасників АТО, призначення пенсій учасникам бойових дій та інвалідам.
Для подальшої співпраці військовослужбовцям були залишені контактні телефони та роздані пам’ятки про оформлення та призначення пенсій учасникам бойових дій та інвалідам.