Про підготовку та відзначення у 2015 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 72-ї річниці визволення від німецько- фашистських загарбників


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 вересня 2015 року                 № 96/7-10
м. Переяслав-Хмельницький

Про підготовку та відзначення у 2015 році
Дня міста Переяслава-Хмельницького та
72-ї річниці визволення від німецько-
фашистських загарбників

Відповідно до рішення сесії Переяслав-Хмельницької міської ради від 15.07.1999 №03-10/ХХІІІ «Про Статут територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького», на виконання Плану заходів виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради, рішень Переяслав-Хмельницької міської ради «Про затвердження положення про звання Почесний громадянин міста Переяслава-Хмельницького» від 17.08.2007 №10-13-V(зі змінами), «Про затвердження в новій редакції Програми відзначення державних, обласних, міських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Переяславом-Хмельницьким, здійснення представницьких та інших заходів на 2011-2015 роки від 19.04.2012 №11-24-VІ, «Про затвердження міської комплексної програми «Молодь Переяславщини до 2015 року» від 24.12.2012 № 03-33-VІ, «Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2015 рік» від 30.12.2014 №01-69-VІ, розпорядження міського голови від 12.12.2014 №102/7-10 «Про перелік державних, професійних свят та ювілейних дат підприємств, установ, організацій та заслужених жителів міста, проведення яких фінансуватиметься за рахунок місцевого бюджету», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою гідного відзначення у 2015 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 72-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників:

1. Провести День міста Переяслава-Хмельницького 20 вересня 2015 року.
2. Створити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня міста Переяслава-Хмельницького у складі згідно з додатком 1.
3. Затвердити план заходів щодо відзначення Дня міста Переяслава-Хмельницького згідно з додатком 2.
4. Відзначити за вагомий внесок у розвиток міста Подякою Переяслав-Хмельницької міської ради, відзнаками міського голови, цінними подарунками та квітами кращих представників громади міста згідно з додатком 3.
5. Загальному відділу виконкому міської ради спільно з керівниками підприємств, установ та організацій міста забезпечити присутність осіб відповідно додатку під час урочистостей з нагоди святкування Дня міста Переяслава-Хмельницького о 12.00 на центральній площі міста 20.09.2015.
6. Інформаційному відділу виконкому міської ради підготувати Подяки Переяслав-Хмельницької міської ради до 17.09.2015.
7. Організаційному, інформаційному відділам виконкому міської ради забезпечити інформування жителів міста, гостей щодо запланованих заходів з нагоди відзначення у 2015 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 72-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників.
8. Відділу культури і туризму міської ради:
- провести мітинг-реквієм «Пам'ять у серці живе»,
- провести урочистості, концертні програми з нагоди відзначення у 2015 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 72-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників,
- до 17 вересня подати на затвердження сценарні плани заходів,
- запросити до участі в концертних програмах колективи міст-побратимів, міст-сусідів,
- провести конкурс на краще привітання до Дня міста,
- передбачити у кошторисі видатки на підготовку та проведення концертної частини урочистих заходів,
- сприяти:
• у проведенні акції компанії АФ «Бліц-Авто» Української Автомобільної Корпорації «УкрАвто» «Святкуй День міста разом із ЗАЗ»,
• виставки живих тропічних метеликів «Планета Метеликів».
9. Переяслав-Хмельницькому відділенню Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» організувати роботу презентаційної виставки діяльності фонду.
10. Управлінню соціального захисту населення запросити до участі в заходах учасників бойових дій, ветеранів та забезпечити їх соціальний супровід.
11. Відділу у справах сім’ї та молоді виконкому міської ради, Переяслав-Хмельницькому міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з громадськими організаціями, волонтерами організувати та провести дитячу ігрову програму в парку Т.Шевченка.
12. Відділу з питань фізичної культури та спорту забезпечити проведення спортивно-масових заходів на центральній площі міста 20.09.2015: у співпраці з відділом освіти, службою у справах дітей, відділом культури гри «Веселі старти» для вихованців дошкільних навчальних закладів, у співпраці з колективами Переяслав-Хмельницької ДЮСШ, громадських організацій велопробігу «Шануймо героїв Переяслава-Хмельницького» з покладанням квітів до пам’ятних знаків, змагань з важкої атлетики.
13. Відділу освіти міської ради забезпечити:
- організацію та проведення 19.09.2015 обласного фестивалю для лідерів учнівського самоврядування Київщини «Лідер-фест» в співпраці зі службою у справах дітей, відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету, відділом культури і туризму міської ради,
- роботу презентаційної виставки закладів освіти міста,
- проведення зльоту першокласників 20.09.2015.
14. Відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства, керівникам комунальних підприємств міста провести обстеження братських могил, пам’ятних знаків, запланувати заходи з благоустрою, забезпечення належного оформлення, санітарного стану в місті та до 18.09.2015 подати списки відповідальних чергових на підприємствах в період з 19 по 20.09.2015, вказавши контактні номери телефонів.
15. Управлінню економіки, відділу підприємництва та споживчого ринку підготувати і направити листи-звернення до власників торгових точок, магазинів з проханням святкового оформлення їх закладів, також вжити заходів щодо залучення організацій, підприємців для надання послуг з харчування (недопущення продажу спиртних напоїв) жителям міста під час святкових заходів 20.09.2015 та узгодити розташування їх, згідно затвердженого загального плану, в центральній частині міста.
16. Переяслав-Хмельницькому об’єднаному міському військовому комісаріату надати список учасників бойових дій в зоні АТО, яким буде вручено нагрудний знак «Учасник АТО» під час урочистостей з нагоди Дня міста, та забезпечити їх особисту присутність на центральній площі 20.09.2015 о 12.00.
17. Управлінням та відділам міської ради, керівникам підприємств та організацій, зазначених у додатках цього рішення, забезпечити виконання плану заходів.
18. Фінансовому управлінню міської ради забезпечити фінансування заходів за рахунок загального обсягу видатків, затверджених для відповідних відділів та управлінь на 2015 рік, згідно з кошторисними призначеннями.
19. Фінансово-господарському відділу виконкому міської ради профінансувати заходи, вказані в додатках.
20. Переяслав-Хмельницькому МВ ГУ МВС України в Київській області забезпечити охорону громадського порядку у святкові дні, під час проведення заходів з відзначення у 2015 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 72-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників; до 20.08.2015 подати списки відповідальних чергових в період з 19 по 20.09.2015, вказавши контактні номери телефонів.
21. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
Причіплений файлРозмір
Завантажити додаток до розпорядження.docx31.6 КБ
96/7-10