Про початок опалювального сезону 2016/2017 року в місті Переяславі -Хмельницькому


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 10 вересня 2016 року                 № 163/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

 На виконання розпорядження виконуючого обов’язків голови Київської обласної державної адміністрації від 07.10.2016 року № 412 та розглянувши звернення начальника відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради П.М. Ярмоленка від 10.10.2016 № 632/01-28, начальника відділу культури В.М. Гуріної від 10.10.2016 № 01-11/184, відповідно до Законів України: «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв`язку із зниженням середньодобової температури повітря нижче 8 градусів тепла:
1. Розпочати з 10 жовтня 2016 року опалення закладів освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту згідно із заявами керівників установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування.
2. Опалювальний сезон у місті Переяславі -Хмельницькому Київської області розпочати з 13 жовтня 2016 року.
3. Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснювати при наявності актів готовності до опалювального сезону ( додаток 10 до Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 5 березня 2007 року за
№ 197/13464), проведених розрахунках та погашенні заборгованості за енергоносії.
4. Виконуючому обов’язки директора комунального підприємства Київ-ської обласної ради «Переяслав-Хмельницьктепломережа» Р.В. Швидкому
та керівникам інших підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, які мають котельні, забезпечити безперебійне функціонування систем теплопостачання в опалювальний період 2016-2017 року.
5. Виконуючому обов’язки експлуатаційної дільниці Переяслав-Хмельницького районного підрозділу електричних мереж ПАТ «Київобленерго» Хобті В.І. та начальнику комунального підприємства Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства Фесенку А.І. забезпечити безперебійну подачу електроенергії та води, а в разі запровадження графіків відключень, покласти особисту відповідальність на керівників за чітке їх виконання.
6. Начальнику комунального підприємства Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства Фесенку А.І. та начальнику КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства» Слюсару О.М. звернути особливу увагу на ріст заборгованості за надані комунальні послуги та взяти під особистий контроль її погашення.
7. Керівникам комунальних служб забезпечити безперебійну роботу диспетчерських та аварійних служб, їх оперативне реагування на можливі аварійні ситуації, які можуть виникати під час проходження опалювального сезону.
8. Керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності дотримуватись лімітів споживання природного газу, взяти під особистий контроль питання енергозбереження ( енергоефективності).
9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Карнауха Г.М.

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
163/7-09