Переяслав – Хмельницьке міськрайонне управління юстиції повідомляє!


 Броварський місцевий центр з надання з надання безоплатної вторинної правової допомоги територіально розташований в м. Бровари і зокрема обслуговує населення м. Переяслав – Хмельницький та Переяслав – Хмельницького району та інших районів Київської області.
Про надання БВПД Центр приймає рішення на підставі звернення осіб. Відповідно до ч. 1, ст. 18 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» звернення про надання правових послуг, передбачених ч.2, ст. 13 цього Закону, подаються особисто до Центру або до територіального органу юстиції за місцем фактичного проживання таких осіб незалежно від реєстрації місця проживання чи перебування особи.
Тобто особи, які проживають в Переяслав – Хмельницькому районі та м. Переяслав – Хмельницький можуть подати свої звернення також і до управління юстиції.
Згідно ч.2, ст. 19 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», якщо особа подала звернення до територіального органу юстиції, цей орган зобов’язаний протягом 3-х робочих днів з дня подання звернення надіслати його до Центру.
Разом із зверненням направляються:
- згода на обробку персональних даних;
- копії паспорта, ідентифікаційного коду;
- копії відповідних посвідчень або довідок.
У разі виникнення додаткових питань звертатися за детальною інформацією за адресою: 07401, м. Бровари, вул. Київська, 135, тел. (04594) 6 - 93 – 55. email: brovary.kyivreg@legalaid.gov.ua