Про проведення заходів з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді в місті Переяславі-Хмельницькому в 2015 році


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 червня 2015 року                 № 70/7-10
м. Переяслав-Хмельницький

Про проведення заходів з нагоди
Дня Конституції України та Дня молоді
в місті Переяславі-Хмельницькому в 2015 році

З метою належного відзначення у місті Переяславі-Хмельницькому 19-ї річниці прийняття Конституції України, підвищення ролі молоді в розбудові демократичного громадянського суспільства, її соціального становлення, реалізації творчих можливостей та ініціатив, залучення молоді до активної участі у соціальному, економічному та культурному розвитку міста, на виконання Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», Указу Президента України від 22 червня 1994 року № 323 «Про День молоді», Програми відзначення державних, обласних, міських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Переяславом-Хмельницьким, здійснення представницьких та інших заходів на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради від 19.04.2012 №11-24-VІ, відповідно до міської комплексної програми «Молодь Переяславщини до 2015 року», затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2012 № 03-33-VІ, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Відділам у справах сім’ї та молоді виконкому (Кучеренко С.Ю.), культури та туризму міської ради (Курило А.М.) організувати та провести 28 червня 2015 року з 16.00 до 23.00 міські заходи, присвячені Дню Конституції України та Дню молоді.
2. Затвердити план заходів до відзначення Дня Конституції України та Дня молоді в місті Переяславі-Хмельницькому (додаток 1).
3. Управлінням і відділам виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради, комунальним підприємствам, установам, організаціям міста забезпечити безумовне виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів.
4. Затвердити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня Конституції України та Дня молоді в місті Переяславі-Хмельницькому (додаток 2).
5. Відділу інформації виконкому та ЗМІ забезпечити широке висвітлення подій, пов'язаних із відзначенням в місті Дня Конституції України та Дня молоді.
6. Начальнику відділу у справах сім'ї та молоді виконавчого комітету міської ради Кучеренко С.Ю.:
- підготувати листи до правоохоронних органів, установ охорони здоров’я, комунального господарства щодо забезпечення правопорядку, охорони життя та здоров’я жителів міста, виконання робіт по прибиранню та благоустрою місць проведення заходів;
- забезпечити канцелярське приладдя, матеріали для проведення майстер-класів та заохочувальні призи учасникам заходу - представникам громадських організацій, установ, підприємств, закладів культури, освіти, спорту міста, відповідно до плану заходів, затвердженого пунктом 2 цього розпорядження;
- забезпечити виготовлення інформаційно-рекламних афіш (формат А3) та розмістити до 26 червня у місцях, відведених для реклами та на дошках оголошень, з метою інформування громадян міста щодо проведення заходів з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді;
- до 01 липня 2015 року інформувати Київську обласну державну адміністрацію про стан виконання заходів через управління молоді і спорту.
7. Відзначити Подяками Переяслав-Хмельницької міської ради кращих представників активної молоді міста Переяслава-Хмельницького (додаток 3).
8. Затвердити кошторис проведення заходів (додаток 4).
9. Фінансово-господарському відділу виділити кошти для проведення заходів з бюджетних призначень, забезпечити вивішення державного прапора та прапора міста на флагштоках, які розташовані на центральній площі міста 28 червня 2015 року.
10. КП «ВУКГ» забезпечити святкове прикрашення, санітарне прибирання території проведення заходів.
11. Переяслав-Хмельницькому МВ ГУ МВС України забезпечити охорону громадського порядку під час проведення заходів.
12. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Губенко В.В.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
Причіплений файлРозмір
Завантажити Додаток 1.docx23.59 КБ
70/7-10