Про проведення в місті Переяславі-Хмельницькому культурно-мистецького проекту – І Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «ПRОстір»


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 червня 2015 року                 № 64/7-10
м. Переяслав-Хмельницький

Про проведення в місті Переяславі-Хмельницькому
культурно-мистецького проекту –
І Міжнародного фестивалю
сучасної пісні і танцю «ПRОстір»

Відповідно до Комплексної програми розвитку культури міста Переяслава-Хмельницького на 2011-2015 роки (у новій редакції), затвердженої рішенням сесії від 19.04.2012 №10-24-VІ, враховуючи звернення директора І Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «ПRОстір», члена творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» Пасія Миколи Миколайовича, з метою проведення в місті Переяславі-Хмельницькому культурно-мистецького проекту – І Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «ПRОстір», пропагування любові і миру на землі через пісню та танець, об’єднання творчої молоді різних країн через українську культуру на славетній Переяславській землі та презентації міста Переяслава-Хмельницького як історичного туристично-екскурсійного центру, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та проведення 13 червня 2015 року культурно-мистецького проекту – І Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «ПRОстір» (додаток 1).
2. Затвердити план заходів з підготовки та проведення культурно-мистецького проекту – І Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю «ПRОстір» (додаток 2).
3. Фестиваль провести 13 червня 2015 року о 18.00 на території санаторно – оздоровчого підприємства - учбово-спортивної бази «Переяславль» центральної ради кооперативно-профспілкового фізкультурно-спортивного товариства «Колос».
4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
Причіплений файлРозмір
Завантажити Додаток 1.docx18.09 КБ
64/7-10