Про проведення в місті Переяславі-Хмельницькому Всеукраїнського Місячника Товариства Червоного Хреста України під гаслом «Там, де потрібна допомога-2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста»


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 04 квітня 2016 року                 № 56/7-10
м. Переяслав-Хмельницький

Про проведення в місті Переяславі-Хмельницькому
Всеукраїнського Місячника Товариства Червоного Хреста України
під гаслом «Там, де потрібна допомога-2016.
Приєднуйся до руху Червоного Хреста»

Розглянувши лист Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, відповідно до Закону України «Про Товариство Червоного Хреста України», постанови Президії Правління Товариства Червоного Хреста України «Про підготовку та проведення Всеукраїнського Місячника Товариства Червоного Хреста України під гаслом «Там, де потрібна допомога-2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою об’єднання зусиль небайдужих людей, здійснення реальної допомоги внутрішньо переміщеним особам і вразливим категоріям населення міста Переяслава-Хмельницького, привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально-незахищених верств населення та поліпшення умов їх життя шляхом надання адресної матеріальної та натуральної допомоги, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до їх проблем:
1. Затвердити склад організаційного комітету з організації та проведення в місті Переяславі-Хмельницькому з 06 квітня по 06 травня 2016 року Всеукраїнського Місячника Товариства Червоного Хреста України під гаслом «Там, де потрібна допомога-2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста», згідно з додатком.
2. Управлінням, відділам, службам виконавчого комітету міської ради, установам, організаціям міста Переяслава-Хмельницького забезпечити:
2.1. всебічну допомогу і підтримку діяльності місцевої організації Товариства Червоного Хреста України (далі – Товариство) у зборі благодійних внесків, продовольства, одягу та взуття, ліків, засобів гігієни, будівельних матеріалів для надання соціально-побутової допомоги одиноким громадянам похилого віку, інвалідам війни, дітям із неблагополучних сімей, хворим на туберкульоз і СНІД, іншим категоріям громадян, що її потребують, та доставки зібраної благодійної допомоги на склад відділення Товариства;
2.2. залучення керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, громадян міста, благодійних громадських фондів та релігійних конфесій у проведенні Місячника;
2.3. надання допомоги у відновленні та створенні первинних організацій Товариства на підприємствах, установах, організаціях різних форм власності;
2.4. транспортом відділення Товариства для перевезення зібраної благодійної допомоги та роботи мобільних санітарно-побутових, ремонтних бригад;
2.5. сприяння наданню практичної допомоги у роботі медичної патронажної служби Товариства Червоного Хреста України щодо обслуговування самотніх громадян похилого віку вдома.
3. Відділу освіти міської ради проводити у навчальних закладах міста роботу щодо залучення учнівської молоді до членства у Товаристві та участі у Всеукраїнському Місячнику Товариства Червоного Хреста України під гаслом «Там, де потрібна допомога-2016. Приєднуйся до руху Червоного Хреста».
4. Управлінню соціального захисту населення міської ради об’єднати зусилля у спільній діяльності з Переяслав-Хмельницьким відділенням Товариства з метою організації і удосконалення медико-соціальної, побутової та натуральної допомоги ветеранам війни, інвалідам, іншим соціально-незахищеним верствам населення, сприяти функціонуванню в місті мобільних, санітарно-побутових, ремонтних бригад відділення Товариства.
5. Відділу інформації виконавчого комітету у співпраці з Товариством забезпечити висвітлення діяльності Переяслав-Хмельницького відділення Товариства на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради і в ЗМІ.
6. Відділу у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету міської ради, міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:
6.1. узгодити план спільних дій з Переяслав-Хмельницьким відділенням Товариства, з метою підвищення ефективності реалізації державної молодіжної політики у місті Переяславі-Хмельницькому, виховання у молоді гуманістичних принципів та ідеалів милосердя, здорового способу життя та відповідальності за своє здоров’я;
6.2. сприяти формуванню цільових волонтерських загонів «Милосердя» для допомоги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-сиротам та багатодітним сім’ям.
7.Управлінню економіки виконавчого комітету міської ради провести роботу серед власників торгових підприємств щодо надання хворим на туберкульоз та одиноким лежачим хворим у вигляді продуктових наборів, та наборів особистої гігієни.
8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Губенко В.В.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
56/7-10