Про завершення опалювального сезону 2014-2015р.


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 березня 2015 року                 № 26/7-10
м. Переяслав-Хмельницький

Про завершення опалювального
сезону 2014-2015р.

На виконання листа заступника голови Київської обласної державної адміністрації О.Б. Корбана № 11-22/11462 від 25.03.2015р. «Про завершення опалювального сезону в населених пунктах Київської області», відповідно до пункту 4 Приміток до норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.96 № 619, та з метою максимального дотримання загальних лімітів споживання природного газу, затверджених для теплопостачадьних підприємств на серпень 2014 - березень 2015 років, керуючись пунктом 20, частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Керівникам підприємств, що надають послуги з теплопостачання:
1.1. Завершити опалювальний сезон 2014 – 2015 року з 1 квітня 2015 року, вжити заходів щодо економії енергоносіїв та проведення своєчасних розрахунків за них.
1.2. Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів та закладів охорони здоров’я та культури міста згідно із заявами керівників установ, узгоджених з органом місцевого самоврядування.
2. Начальнику КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства» Долгоносову М.К. організувати роботу з відключення житлових будинків від системи теплопостачання і розпочати підготовку житлового фонду міста до опалювального періоду 2015 – 2016 років.
3. Директору комунального підприємства Київської обласної ради «Переяслав- Хмельницьктепломережа» Біліченку В.Я.:
3.1. Провести відключення котелень, які не обслуговують заклади, зазаначені в пункті 1.2 та розпочати підготовку об’єктів і систем теплопостачання до опалювального сезону 2015-2016 років.
4. Відповідальність за дотримання вимог порядку відключення споживачів від системи теплопостачання покласти на керівників підприємств.
5. Директору комунального підприємства Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницьктепломережа» Біліченку В.Я., начальнику КП «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства» Фесенку А.І., начальнику КП «Виробниче управління житлово-комунального господарства» Долгоносову М.К., начальнику Переяслав-Хмельницької філії експлуатації газового господарства Казміруку С.Р. та начальнику Переяслав-Хмельницького РП ПАТ «Київобленерго» Богушу П.П. вжити невідкладних заходів щодо зменшення заборгованості за енергоносії та надані населенню комунальні послуги.
6. Відповідальність за зростання заборгованості за спожиті населенням комунальні послуги покласти на керівників підприємств.
7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Погорелого М.А..

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
26/7-10