Про скликання позачергової сімдесят другої сесії міської ради шостого скликання


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 березня 2015 року                 № 31/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Про скликання позачергової сімдесят другої сесії
міської ради шостого скликання

Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:
І. Скликати позачергову сімдесят другу сесію Переяслав-Хмельницької міської ради шостого скликання 26 березня 2015 року о 10.00 в залі засідань міської ради.
ІІ. На розгляд сесії міської ради винести такі питання:
1. Про внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради VІ скликання 30.12.2014 №01-69-VI «Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2015 рік».
2. Про внесення змін до Програми благоустрою м. Переяслава-Хмельницького на 2015-2017 роки.
3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури міста Переяслава-Хмельницького на 2011-2015 роки (у новій редакції), затвердженої рішенням сесії від 19.04.2012 № 10-24-VІ
4. Про внесення змін до Програми відзначення державних, обласних, міських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Переяславом-Хмельницьким, здійснення представницьких та інших заходів на 2011-2015 роки.
5. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2015 рік.
6. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Переяслава – Хмельницького на 2015 рік.
7. Про створення комунального підприємства «Переяславводоканал» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області та затвердження статуту комунального підприємства.
8. Про передачу основних фондів та інших матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства» на баланс комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області та визначення останнього замовником.
9. Про передачу основних фондів та інших матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства» на баланс комунального підприємства «Переяславводоканал» Переяслав-Хмельницької міської ради Київської області.
10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки під автозаправним комплексом ТОВ «Автобансервіс» по проспекту Червоноармійців, 31.
11. Інформації, оголошення.

ІІІ. Організаційному відділу та відділу інформації виконкому міської ради порядок денний сесії оприлюднити на сайті міської ради та місцевих засобах масової інформації відповідно до чинного законодавства.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
31/7-09