Про захист, збереження та оприлюднення інформації структурними підрозділами виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 лютого 2015 року                 № 25/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Про захист, збереження та оприлюднення інформації структурними підрозділами виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради
З метою захисту інформації та інформаційних ресурсів виконкому Переяслав-Хмельницької ради на виконання Закону України «Про оборону України», враховуючи розпорядження Кабінету міністрів України від 26.01.2015 №47-р «Про встановлення режимів підвищеної готовності та надзвичайної ситуації», рекомендації Прем'єр-міністра України щодо виконання листа Секретаря Ради національної безпеки і оборони України про заходи із протидії витоку службової інформації, відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та в зв'язку з появою випадків втрати важливої інформації з комп'ютерів структурних підрозділів виконкому Переяслав-хмельницької міської ради через вірусні атаки, недбале поводження або через фізичне старіння техніки керівникам структурних підрозділів виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради:

І. Вжити невідкладних заходів щодо періодичного резервного копіювання або дублювання з метою збереження баз даних та іншої важливої інформації, яка знаходиться на комп'ютерах;
ІІ. Заборонити доступ до робочих комп'ютерів сторонніх осіб, обмежити доступ до них працівників інших структурних підрозділів ( за винятком виконання працівниками окремих завдань, пов'язаних зі специфікою роботи іншого відділу).
ІІІ. Постійно оновлювати антивірусне програмне забезпечення, використовувати в роботі тільки програмне забезпечення, рекомендоване для використання відділом інформації виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради. Не допускати випадків використання комп'ютерної техніки структурних підрозділів виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради для відвідування персональних сторінок соціальних мереж та комерційних інтернет-ресурсів, скачування з мережі «Інтернет» або перегляду та прослуховування в режимі онлайн фільмів, програм, радіотрансляцій, інформаційних файлів (крім інформації, потрібної для роботи структурного підрозділу).
ІV. Не допускати випадків використання офіційних електронних адрес структурних підрозділів виконкому Переяслав-хмельницької міської ради для реєстрації на будь-яких інтернет-ресурсах (особливо комерційного характеру), соціальних мережах та ін. (крім випадків, пов’язаних з виробничою необхідністю відповідно до специфіки роботи структурного підрозділу). Припинити використання особистих електронних адрес як офіційних електронних контактів структурного підрозділу та повідомити про це основних кореспондентів.
V. У зв'язку з припиненням підтримки поштового сервісу phm.org.ua керівникам структурних підрозділів, які використовують електронну пошту на вказаному сервісі, рекомендувати відкрити поштові скриньки на порталі ukr.net та повідомити про нові електронні адреси відділ інформації для внесення змін на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради, а також основних кореспондентів. При цьому продовжувати моніторинг пошти на домені phm.org.ua з метою забезпечення оперативної обробки інформації.
VI.Не допускати використання у службовій діяльності власних (неофіційних) поштових скриньок та публічних сервісів, розміщених на закордонних інформаційних ресурсах в доменній зоні .RU.
VII. Відділу інформації виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради здійснювати постійний моніторинг використання комп'ютерної техніки відповідно до завдань цього розпорядження.
VIII.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
25/7-09