Про надання в оренду приміщення Головному управлінню юстиції в Київській області


12п-17
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 26 вересня 2011 року                 №12п-17
м. Переяслав-Хмельницький

Про надання в оренду приміщення Головному управлінню юстиції в Київській області

Розглянувши звернення начальника Головного управління юстиції в Київській області Ященко Н.В. щодо надання в оренду приміщення по вулиці Оболонній, 2-в, яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі комунального закладу „Переяслав-Хмельницька міська дитячо-юнацька спортивна школа, з метою забезпечення виконання завдань, покладених на вказану вище установу та її структурні підрозділи, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, частини 14 Закону України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу та інших законодавчих актів України”, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Надати в оренду Головному управлінню юстиції у Київській області приміщення, яке розташоване за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Оболонна, 2-в, площею 401,20 кв.м. для розміщення установи, строком на 2 (два) роки 11 місяців.
2. Переяслав-Хмельницькій міській дитячо-юнацькій спортивній школі забезпечити укладення договору оренди відповідно до чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Бурдоноса В.В.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра