Про створення Переяслав-Хмельницької міської робочої групи з надання правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції....


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 січня 2015 року                 № 10/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

Про створення Переяслав-Хмельницької
міської робочої групи з надання правової допомоги
військовослужбовцям, які беруть участь
в антитерористичній операції, учасникам бойових дій,
які брали безпосередню участь в антитерористичній операції,
у забезпеченні її проведення, та їх сім’ям

Відповідно до ст. 7 Закону України „Про безоплатну правову допомогу”, постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» від 20.08.2014 № 413, на виконання розпорядження голови Київської обласної адміністрації від 06.01.2015 № 1 «Про питання надання у Київській області правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям», керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
1. Створити Переяслав-Хмельницьку міську робочу групу з надання правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у забезпеченні її проведення, та їх сім’ям (далі - міська робоча група) у складі згідно з додатком 1.
2. Членам міської робочої групи:
2.1.Забезпечити у межах повноважень надання первинної правової допомоги, зокрема правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань, у разі звернення осіб про надання такої допомоги під час особистого прийому або за телефонами: (04567) 5-56-77, (04567) 5-13-49.
2.2. Забезпечити ведення обліку звернень щодо надання правової допомоги, які надходять до членів робочої групи, за формою згідно з додатком 2.
2.3. Щомісячно брати участь у засіданнях міської робочої групи для узагальнення обліку звернень згідно з додатком 3, систематизації роботи та вирішення питань, що виникли у процесі надання правової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у забезпеченні її проведення, та їх сім’ям.
3. Інформаційному відділу виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради забезпечити оприлюднення цього розпорядження відповідно до чинного законодавства.
4. Відділу персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення Переяслав-Хмельницької міської ради щомісяця, до 20 числа, надавати обласній робочій групі на електронну адресу yur@kra.kiev.ua інформацію щодо видів і розмірів пільг, допомог, передбачених рішеннями відповідних органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування, для військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції, учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, у забезпеченні її проведення, та їх сім’ям.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Губенко В.В.

 

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
Причіплений файлРозмір
Додаток 1.docx16.86 КБ
10/7-09