Про надання дозволу ФОП Бранцю О.С. на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


05п-17
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 26 вересня 2011 року                 №05п-17
м. Переяслав-Хмельницький

 Про надання дозволу ФОП Бранцю О.С. на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця гр. Бранця Олега Сергійовича з проханням надати дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бігборди) в м. Переяславі-Хмельницькому на розі вулиць Літописної та Богдана Хмельницького, по вул. Богдана Хмельницького (біля території ДНЗ №7), по вул. Богдана Хмельницького (біля багатоквартирного будинку №48) та по вул. Богдана Хмельницького (біля житлового будинку №121), на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Переяславі-Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009, враховуючи висносок архітектурно-містобудівної ради протокол №7-3-4 від 25.08.2011 та на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю гр. Бранцю Олегу Сергійовичу на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бігборди) на розі вулиць Літописної та Богдана Хмельницького, по вул. Богдана Хмельницького (біля території ДНЗ №7), по вул. Богдана Хмельницького (біля багатоквартирного будинку №48) та по вул. Богдана Хмельницького (біля житлового будинку №121) в м. Переяславі-Хмельницькому терміном на п’ять років.
2. Зобов’язати ФОП Бранця О.С.:
- у місячний термін з дня прийняття даного рішення виготовити дозвіл на розміщення об”єктів зовнішньої реклами (далі ОЗР);
- місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;
- після погодження відповідними службами дозволу на розміщення ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.
3. Попередити ФОП Бранця О.С., про те, що:
- не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.
- в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за рахунок власника ОЗР на місце визначене за взаємною згодою з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра