Про надання дозволу на продовження договору оренди нерухомого майна на новий строк ФОП Бравштейн Оксані Василівні


03п-17
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 26 вересня 2011 року                 №03п-17
м. Переяслав-Хмельницький

 Про надання дозволу на продовження договору оренди нерухомого майна на новий строк ФОП Бравштейн Оксані Василівні

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Бравштейн Оксани Василівни від 01 вересня 2011 року щодо продовження на новий термін договору оренди окремого індивідуально визначеного майна – відокремлене приміщення Переяслав-Хмельницької гімназії, площею 17,45 кв.м., розміщене на першому поверсі будівлі по вул. Шевченка,20, яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі Переяслав-Хмельницької гімназії, враховуючи погодження балансоутримувача зазначеного нерухомого майна, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Надати дозвіл Переяслав-Хмельницькій гімназії на продовження договору оренди відокремленого приміщення Переяслав-Хмельницької гімназії, площею 17,45 кв.м., розміщеного на першому поверсі будівлі по вул. Шевченка,20 з фізичною особою-підприємцем Бравштейн Оксаною Василівною, з метою організації шкільного буфету, строком до 31 травня 2011 року.
2. Переяслав-Хмельницькій гімназії, балансоутримувачу зазначеного майна, забезпечити укладення договору оренди на новий термін.
3.Відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради та директору Переяслав-Хмельницької гімназії здійснювати контроль за дотриманням якості харчових продуктів та санітарно - гігієнічних норм та виконанням умов договору оренди.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса Володимира Васильовича.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра