Про надання в оренду відокремленого приміщення по вул. Б.Хмельницького ФОП Савчуку Олександру Олександровичу


02п-17
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 26 вересня 2011 року                 №02п-17
м. Переяслав-Хмельницький

  Про надання в оренду відокремленого приміщення по вул. Б.Хмельницького ФОП Савчуку Олександру Олександровичу

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Савчука Олександра Олександровича про надання в оренду відокремленого приміщення по вул. Б.Хмельницького, 204 б, площею 146 кв.м., яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі Переяслав-Хмельницької житлово-експлуатаційної контори, на підставі рішення конкурсної (орендної) комісії (протокол від 21 вересня 2011 року), враховуючи те, що протягом десяти днів з дня опублікування в газеті „Переяславська Рада” реєстру приміщень комунальної власності міста, які можуть бути надані в оренду, до міської ради надійшла одна заява від ФОП Савчука О.О., відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Присвоїти відокремленому приміщенню колишньої котельні біля будинку по вул. Б.Хмельницького, 204-б поштову адресу: вул. Б.Хмельницького, 204-в.
2. Надати ФОП Савчуку Олександру Олександровичу в користування на умовах оренди строком на 2 ( два) роки 11 місяців відокремлене приміщення , площею 146 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Б.Хмельницького, 204-в, для здійснення комерційної діяльності .
3.Переяслав-Хмельницькій житлово-експлуатаційній конторі, балансоутримувачу вказаного майна, забезпечити укладення договору оренди з ФОП Савчуком О.О. після проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна за кошти орендаря.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса Володимира Васильовича.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра