Про надання в оренду відокремленого приміщення по вул. Пугачова, 1/1 ФОП Конону Андрію Андрійовичу


01п-17
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 26 вересня 2011 року                 №01п-17
м. Переяслав-Хмельницький

  Про надання в оренду відокремленого приміщення по вул. Пугачова, 1/1 ФОП Конону Андрію Андрійовичу

Розглянувши звернення фізичної особи – підприємця Конона Андрія Андрійовича про надання в оренду відокремленого приміщення по вул. Пугачова,1/1,площею 124,08 кв.м., яке належить територіальній громаді на праві комунальної власності та перебуває на балансі комунального підприємства „Переяслав-Хмельницький міський ринок”, на підставі рішення конкурсної (орендної) комісії (протокол від 02 вересня 2011 року), враховуючи те, що протягом десяти днів з дня опублікування в газеті „Переяславська Рада” реєстру приміщень комунальної власності міста, які можуть бути надані в оренду, до міської ради надійшла одна заява від ФОП Конона А.А.., відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького, керуючись п. 1 ч. а) ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Переяслав-Хмельницької міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Надати ФОП Конону Андрію Андрійовичу в користування на умовах оренди строком на 2 ( два) роки 11 місяців відокремлене приміщення , площею 124,08 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Пугачова,1/1, для здійснення комерційної діяльності .
2. Комунальному підприємству „Переяслав-Хмельницький міський ринок”, балансоутримувачу вказаного майна, забезпечити укладення договору оренди з ФОП Кононом А.А. після проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна за кошти орендаря.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса Володимира Васильовича.

 
Міський голова                                                              О.Г. Шкіра