Вітчизняні безробітні все частіше нахабніють, переміщуючи через пункт пропуску «Бориспіль» товари у рази більше дозволеного


 На Київській митниці ДФС зафіксована спроба ввезення на територію України, з приховуванням від митного контролю товарів на суму, що у 9,5 разів перевищує дозволену.
Наша співвітчизниця, тимчасово безробітна, прибула з Італії і самостійно обрала для проходження митного контролю спрощену систему – «зелений коридор», яка передбачає, що у пасажира відсутні товари вартістю більше ніж на 1 тисячу євро, які підлягають декларуванню. Після перетину “білої лінії”, що свідчить про закінчення зони спрощеного митного контролю, громадянка на запитання про наявність товарів, та товарів, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством, повідомила про наявність покупок приблизно на 2 000 євро.
Після проведення митного огляду багажу, у фірмовому пакеті пасажирки виявлено піджак та спідницю торгівельної марки «PRADA», сукню, дві блузки та брюки торгівельної марки «ASPESI». Окрім нового одягу знайдена упаковка з серійним номером від фірмового годинника «ROLEX», а також сертифікат якості та інструкція використання до нього.

Сам же годинник знаходився на руці дівчини під светром. У ручній поклажі пасажирки виявлені і торгівельні чеки та банківські платіжні документи на купівлю цього одягу та годинника. Загальна сума яких складає 9559 євро.
Громадянка повідомила, що речі придбані її хлопцем у м. Мілан, а вона їх отримала у подарунок.
Інформація та обставини, встановлені під час здійснення митного контролю свідчать, що громадянка вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, під виглядом особистих речей.
Складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено до винесення судом рішення у справі.
ГУ ДФС у Київській області