Спільна нарада


02.10.2014 в приміщенні відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції відбулася спільна нарада при начальнику відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького міськрайонного управління юстиції з представниками Управління Пенсійного фонду України в місті Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі.


Порядок денний: стягнення недоїмки із страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування з боржників юридичних та фізичних осіб-підприємців на користь Державного бюджету України; підсумки спільної співпраці за 9 місяців 2014 року; обговорення Акту звірення виконавчих документів за рішеннями про стягнення на користь держави в інтересах органів Пенсійного фонду станом на 01.10.2014 року.
З даним питанням виступала юрист Управління Пенсійного фонду України в місті Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі Кукса Н. та головний державний виконавець відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького МРУЮ Рашева Н.І., яка донесла до відома присутніх результати проведеної нею роботи протягом 9 місяців 2014 року.
Так, на виконанні у відділі ДВС Переяслав-Хмельницького МРУЮ підлягало примусовому виконанню 150 виконавчих документів щодо стягнення коштів в інтересах органів Пенсійного фонду України на загальну суму 523 876 грн. З них завершено станом на 01.10.2014 року – 110 виконавчих документів на суму 382 076 грн.
Вирішили: головному державному виконавцю відділу Рашевій Н.І., яка займається даною категорією справ, спрямувати свою роботу на зменшення залишку виконавчих документів щодо стягнення коштів за рішеннями судів та інших органів на користь Державного бюджету України в інтересах ПФУ шляхом направлення відповідних подань щодо притягнення до кримінальної відповідальності боржників за невиконання рішень, перевірки майнового стану боржників, шляхом надіслання відповідних запитів до державних установ, шляхом звернення до суду з поданнями щодо обмеження боржників у праві виїзду за межі України, по мірі потреби.
З метою здійснення контролю за виконанням рішень судів вищезазначеної категорії і надалі щоквартально проводити спільні наради та взаємозвірки з Управлінням Пенсійного фонду України в місті Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі, підсилити взаємодію з Управлінням Пенсійного фонду України в місті Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі та відділу державної виконавчої служби Переяслав-Хмельницького МРУЮ щодо стягнення недоїмки із страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.