Підсумкова нарада


29.07.2014 року в залі засідань Переяслав – Хмельницької РДА відбулася підсумкова нарада «Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі-Хмельницькому та Переяслав-Хмельницькому районі у І півріччі 2014 року» за участю начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Фатхутдінова В.Г.
На нараду були запрошені заступники голови РДА Губар В.В.,міського голови Гірко М.В., начальник управління соціального захисту населення Переяслав – Хмельницької РДА Ясинчук Н.Ю., начальник відділу ДВС Переяслав – Хмельницького МРУЮ Соколов Г.О., голова осередку Ветеранської організації управління ПФУ в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі Денисенко Н.А.


В короткому вступному слові начальник головного управління подякував колективу управління за злагоджену роботу у складний для країни час. Відмітив основні недоліки, які виникають в роботі управління, визначив основні напрямки для успішної роботи управління.
Про роботу управління в І півріччі 2014 року доповідали начальник управління Бугай Т.О., начальники відділів призначення пенсій, надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно – перевірочної роботи, з обслуговування та розгляду звернень громадян.
Позитивно про колектив та роботу управління висловились також заступники голови РДА В.В. Губар та міського голови Гірко М.В.
У своїх виступах вони відмітили позитивну та злагоджену роботу колективу, професіоналізм та компетентність у вирішенні питань пенсійного забезпечення.