Про проведення в місті Переяславі-Хмельницькому осіннього місячника благоустрою


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 13 вересня 2016 року                 № 143/7-09
м. Переяслав-Хмельницький

З метою забезпечення утримання територій у належному санітарному стані, поліпшення стану навколишнього природного середовища, благоустрою міста Переяслава-Хмельницького та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 08.09.2016 № 377 «Про проведення в Київській області осіннього місячника благоустрою населених пунктів», відповідно до пункту 19 частини 4 статті 42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні” :

1. Провести в місті Переяславі-Хмельницькому з 15 вересня по 15
жовтня 2016 року осінній місячник благоустрою .
2. Утворити міський штаб із питань організації проведення осіннього
місячника благоустрою в місті Переяславі-Хмельницькому у складі згідно з додатком .
3. Забезпечити виконання комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля:
3.1.Комунальному підприємству Переяслав-Хмельницьке
виробниче управління комунального господарства , ТОВ «ПереяславБуд»
організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.
3.2. Комунальному підприємству Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства», орендарям павільйонів виконати запланований обсяг робіт щодо ремонту доріг, тротуарів, упорядкування павільйонів на зупинках громадського транспорту.
3.3. Фізичним та юридичним особам всіх форм власності, гаражно-будівельним коооперативам, садовим товариствам, власникам домогоспо-дарств заключити договори на вивіз твердих побутових відходів з підприєм-ством, яке визначене надавачем таких послуг (ТОВ «ПереяславБуд»).
3.4. Фізичним та юридичним особам всіх форм власності, комунальному підприємству Переяслав-Хмельницьке виробниче управління комунального господарства, комунальному підприємству «Виробниче управління житлово-комунального господарства», Переяслав-Хмельницькій дільниці Трубізького управління водного господарства, ТОВ «ПереяславБуд», жителям міста здійснити прибирання закріплених та прилеглих територій, відремонтувати лавки, побілити бордюри, опори ліній електропередач та стовбури дерев, привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, клумби, газони та інші об’єкти благоустрою.
3.5. Організаційному відділу виконкому міської ради залучити до проведення заходів осіннього місячника благоустрою депутатів міської ради.
3.6. Депутатам міської ради, відділу освіти Переяслав-Хмельницької
міської ради, відділу у справах сім’ї та молоді, службі у справах дітей виконкому міської ради, міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, залучити до проведення заходів осіннього місячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь.
4. Про проведену в ході двомісячника благоустрою роботу з фотоматеріалами повідомляти відділ інформації виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради до 28 вересня та 12 жовтня 2016 року на електронну адресу infphm@ukr.net .
5. Відділу інформації виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької
міської ради забезпечити широке інформування населення про хід проведення місячника благоустрою.
6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Карнауха Г.М.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
143/7-09