На Київській митниці ДФС припинена спроба незаконного вивозу 17 ікон


Під час проведення митного огляду особистих речей громадянина Королівства Нідерланди, за участю провідного фахівця відділу контролю по переміщенню культурних цінностей, встановлено, що 17 ікон, які заявлені у митній декларації як сучасні, переміщення яких через державний кордон України не обмежено, фактично є іконами віком понад 50 років, що мають історичне значення та культурну цінність як об'єкти матеріальної культури.
Тобто виявлені обставини свідчать про вчинення дій, які мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483 Митного кодексу України, санкція якої передбачає штраф у розмірі 100% вартості предметів правопорушення та конфіскацію безпосередніх предметів правопорушення. Також в зазначених діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 201 Кримінального кодексу України.
ГУ ДФС у Київській області
Органи ГУ ДФС Київщини з початку року отримали 252 запита на публічну інформацію
Серед запитувачів: 132 запита - від юридичних осіб, 103 запита - від громадян, 15 запитів - від інших органів виконавчої влади як розпоряднику інформації та 2 запити від представників засобів масової інформації.
Відповіді на запити надано запитувачам у встановлені законодавством терміни - протягом п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Найбільшу зацікавленість викликала інформація про стан розрахунків з бюджетом, наявність чи відсутність заборгованості по платежам, матеріали документальних перевірок.
По 37 запитам на інформацію органами ГУ ДФС Київської області відмовлено у наданні інформації. Основна причина відмови - порушення вимог п. 2 ст. 10 Закону України "Про доступ до публічної інформації" у частині надання розпорядником інформації на вимогу осіб, яких вона стосується. У цих випадках запитувана інформація про особу не стосувалася запитувача (реєстраційні данні платників податків, результати діяльності підприємств).
Отримати публічну податкову інформацію можна, надіславши лист-запит за адресою: 03680, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5а (на конверті вказувати «Публічна інформація»); або на електронну адресу: kyivobl.public@sfs.gov.ua; факс: (044) 246-23-40 чи зателефонувавши на (044) 200-37-31 в робочий час: з понеділка по четвер з 09-00 до 13-00 год.; 13-45 до 18-00 год. (у п’ятницю – до 16-45 год.).
ГУ ДФС у Київській області
Протягом січня-серпня Центрами обслуговування платників Київської області надано 95,6 тис. адміністративних послуг
Найбільшу питому вагу (40,1%) серед наданих адміністративних послуг має послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки - понад 38,7 тис. послуг.
Надано також 9,9 тис. послуг з реєстрації книги обліку розрахункових операцій, та 7,5 тис. послуг з надання витягу з реєстру платників єдиного податку.
Повний перелік адміністративних послуг, які надаються територіальними органами ГУ ДФС у Київській області, можна переглянути на інформаційних стендах Центрів обслуговування платників, а також за гіперпосиланням http://kyivobl.sfs.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platni....
У Центрах обслуговування також можна подати звітність та отримати безкоштовні ключі електронного підпису.
ГУ ДФС у Київській області