ПРОВЕДЕННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ


08.09.2016 року в Переяслав – Хмельницькому міськрайонному центрі зайнятості було проведено круглий стіл за участі органів місцевого самоврядування та голів сільських рад на тему: «Шляхи співпраці служби зайнятості та місцевих громад», в якому приймала участь завідувач сектору ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно – аналітичних систем Переяслав – Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області Оксана Самійленко.
Самійленко О.В. виступила з доповіддю «Легалізація зайнятості».
В роботі круглого столу також брали участь представники влади району, головний державний інспектор праці, працівники центру зайнятості, голови сільських рад.
В ході дискусії учасники круглого столу домовились про подальшу співпрацю у розв’язанні соціальних проблем.
Після засідання круглого столу Самійленко О.В. провела зустріч з трудовим колективом центру зайнятості, на якій роз’яснила присутнім основні положення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Серед питань, які розглядалися на зустрічі, також були: залучення застрахованих осіб до реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду, легалізація заробітної плати та популяризація передплати відомчого видання Фонду – газети «Пенсійний кур’єр».