Інформація для громадян України, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на тимчасове перебування до Київської області.


На виконання листа Міністра соціальної політики України від 17.03.2014 № 2286/0/14-14/5 з метою забезпечення виплати пенсій громадянам України, які виїхали з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя на тимчасове перебування до Київської області, управліннями Пенсійного фонду України у районах, містах, а також у містах та районах Київської області, головним управлінням Пенсійного фонду у Київській області та управлінням Пенсійного фонду України в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі проводиться:
- прийом цих громадян та розгляд їх звернень у терміновому порядку;
- запит пенсійних справ та переведення отриманої пенсії за іншим місцем фактичного проживання (за заявами громадян);
- інформаційно-роз’яснювальна робота з сім’ями, які приїжджають з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя щодо можливості отримання соціальної підтримки за місцем тимчасового перебування, зокрема, через відкриті у регіонах "гарячі" телефонні лінії та з використанням інформаційних повідомлень.
При зверненні громадян за первинним призначенням пенсії за місцем тимчасового перебування надається допомога заявникам в отриманні необхідних документів.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами «гарячої» лінії управління Пенсійного фонду України в м. Переяславі – Хмельницькому та Переяслав – Хмельницькому районі: 5-45-60; 5-38-20.