Тетяна Подашевська: “Жінки Київщини за мир та стабільність у нашій державі”


Автор: 
Прес-служба КОДА

Напружена суспільно-політична ситуація, яка склалася на півострові Крим, продовжує накопичувати тривогу у душі кожного небайдужого українця та свідомого громадянина своєї держави.
Депутат Київської обласної ради Тетяна Подашевська наголошує, що мир та стабільність сьогодні стали найбільшою мрією всього населення країни та, зокрема, громади Київщини. Вона повідомила, що в області стартувала акція на підтримку військовослужбовців Кримського півострова.
- Ми повинні підтримати наших хлопців військовослужбовців, захисників Вітчизни, які докладають усі свої зусилля та силу волі задля збереження цілісності та неподільності України, - зазначила Тетяна Подашевська.
Військовослужбовцям Криму будуть відвезені продукти харчування та інші речі першої необхідності, задля їх підтримки у несенні служби на вірність присяги громадянам України. Така акція триватиме на Київщині впродовж п’яти днів, після чого автомобілі з допомогою вирушать до півострова.
За словами Тетяни Подашевської, в рамках акції також до Криму вирушать психологи волонтери для надання консультацій.
- До цієї акції вже у перші години долучилося чимало небайдужих людей різного віку та професій, серед який підприємці, вчителі, пенсіонери, лікарі, - зазначила Тетяна Подашевська. - Сьогодні надзвичайно важливо проявити свою громадянську позицію та активність заради відновлення миру та спокою у країні, заради її єдності. Я переконана, що зі мною погодиться кожна жінка, адже ми, жінки Київщини, за мир та стабільність у нашій державі.