Анатолій Присяжнюк вручив 15 ордерів на квартири воїнам-афганцям у Вишгороді


Автор: 
Прес-служба КОДА

З нагоди відзначення 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк разом з народним депутатом України Ярославом Москаленком вручили ордери на квартири воїнам-афганцям у місті Вишгороді.
За словами очільника Київщини, в регіоні проводиться колосальна робота щодо питання соціального захисту ветеранів-афганців.
- Сьогоднішня подія є прикладом того, що представників влади турбують питання пов’язані із соціальним захистом учасників бойових дій на території інших держав, тому держава докладає максимум зусиль задля задоволення потреб таких категорій людей, - зазначив Анатолій Присяжнюк. Сьогодні воїни-афганці отримали 15 ордерів на квартири у м.Вишгород, але таку добру традицію ми будемо і надалі продовжувати.
Також очільник регіону наголосив, що завдяки ініціативам Президента України, наразі особливу увага держава приділяє вирішенню житлових питань воїнів-інтернаціоналістів. Поступове забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших держав здійснюється в межах бюджетної програми “Забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів”, яка запроваджена у 2011 році.
Зокрема, у минулому році за рахунок благодійної допомоги було виділено дві квартири ветеранам Афганістану (в м.Славутич та Білоцерківському районі). Цього річ вже найближчим часом ветерани-афганці отримають квартири у м.Ірпінь.
Довідково: Сьогодні в області мешкає майже 935 тисяч учасників бойових дій, що брали участь в локальних конфліктах на території інших держав, в тому числі понад 4352 воїнів-афганців, з яких 212 інвалідів афганської війни, 111 сімей, які на ній втратили своїх рідних. Нині на Київщині активно працює ветеранська афганська організація. На місцевому рівні в кожному районі та місті обласного значення діють місцеві ветеранські організації, які вирішують питання соціального захисту ветеранів-афганців.