Про надання дозволу ФОП Цимбалу О.А. на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


01п-15
Проект
 ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

Від 26 серпня 2011 року                 №01п-15
м. Переяслав-Хмельницький

Про надання дозволу ФОП Цимбалу О.А. на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця гр. Цимбала Олександра Анатолійовича з проханням надати дозвіл на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (рекламний щит) в м. Переяславі-Хмельницькому по вул.М.Грушевського, 49 (на бічному фасаді будинку), на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Переяславі-Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009, враховуючи висносок архітектурно-містобудівної ради протокол №6-1-4 від 25.08.2011 та на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю гр. Цимбалу Олександру Анатолійовичу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (рекламний щит) по вул. М.Грушевського, 49 (на бічному фасаді будинку) в м. Переяславі-Хмельницькому терміном на п’ять років.
2. Зобов’язати ФОП Цимбала О.А.:
- у місячний термін з дня прийняття даного рішення виготовити дозвіл на розміщення об”єкта зовнішньої реклами (далі ОЗР);
- місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;
- після погодження відповідними службами дозволу на розміщення ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.
3. Попередити ФОП Цимбала О.А., про те, що:
- не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.
- в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за рахунок власника ОЗР на місце визначене за взаємною згодою з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.
 

                    Міський голова                                               О.Г.Шкіра