Анатолій Присяжнюк: “Цьогоріч у Вишневому відкриється ще одна школа”


Автор: 
Прес-служба КОДА

Про це сьогодні розповів голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк під час відвідування будівництва загальноосвітньої школи у місті Вишневому Києво-Святошинського району.
- Школу ми плануємо ввести в експлуатацію уже в цьому році. У зв’язку зі збільшенням чисельності населення у місті, вимогою часу для нас стало спорудження такого навчального закладу, - зазначив Анатолій Присяжнюк. – Наразі в області ведеться активна робота щодо розбудови мережі навчальних закладів як дошкільних, загальноосвітніх, а також будинків дитячої творчості.


Нині на будівництво вже витрачено більше 30 мільйонів, ще 20 мільйонів планують виділити для повного завершення робіт та укомплектування приміщення інвентарем. Спорудження навчального закладу відбувається на кошти, які виділяються з державного бюджету, а також за підтримки меценатів.
За словами голови Київської ОДА, новостворена школа відповідатиме всім належним вимогам навчання зі спеціалізованими класами для вивчення іноземних мов, а також природничих наук біології, хімії, фізики, що дасть можливість покращити навчальний процес.
- Президент України у соціальних ініціативах окреслив основні напрямки модернізації системи освіти. Це і створення сучасної матеріально-технічної бази, і системне підвищення якості освіти на інноваційній основі, - повідомив Анатолій Присяжнюк. – Для нас важливо, щоб діти мали можливість розвивати свої природні задатки й таланти, поглиблювати свої знання з різних галузей науки. Нова школа дасть можливість значно оптимізувати навчальний процес та створити всі комфортні умови для навчання дітей цього міста, - повідомив Анатолій Присяжнюк.
У закладі навчатиметься 750 дітей. Загальна площа об’єкту складає близько 11 тисяч квадратних метрів. Будівництво навчального закладу розпочалося ще у 2006 р. Після тривалої перерви, активне відновлення всієї роботи розпочалося у 2010 р. Завершення робіт заплановано на кінець серпня.