Про підготовку та відзначення у 2016 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 73-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників


ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 29 липня 2016 року                 № 134/7-10
м. Переяслав-Хмельницький

Відповідно до рішення Переяслав-Хмельницької міської ради від 15.07.1999 № 03-10/ХХІІІ «Про Статут територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького», на виконання Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», заходів Комплексної програми розвитку культури міста Переяслава-Хмельницького на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням Переяслав-Хмельницької міської ради від 24.12.2015
№08-04-VІІ, міської комплексної програми «Молодь Переяславщини» на період 2016-2020 років, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2015 № 05-04-VІІ, рішень Переяслав-Хмельницької міської ради «Про затвердження положення про звання Почесний громадянин міста Переяслава-Хмельницького» від 17.08.2007 №10-13-V(зі змінами), «Про затвердження Програми відзначення державних, обласних, міських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Переяславом-Хмельницьким, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2017 роки» від 17.12.2015 № 11-03-VII, «Про бюджет міста Переяслава-Хмельницького на 2016 рік» від 24.12.2015 № 11-04-VII, врахувавши звернення ТОВ «Костал Україна» від 26.07.2016 №287 «Щодо святкування 10-ої річниці від заснування ТОВ «Костал Україна», з метою гідного відзначення у 2016 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 73-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Провести 17-18 вересня 2016 року святкові заходи з нагоди Дня міста Переяслава-Хмельницького, 10-ої річниці заснування ТОВ «Костал Україна» та 73-ї річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників.
2. Створити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня міста Переяслава-Хмельницького у складі, згідно з додатком 1.
3. Затвердити Програму заходів до Дня міста «Слався, Переяслав-граде!», згідно з додатком 2.
4. Затвердити загальноміський план підготовки заходів щодо відзначення Дня міста Переяслава-Хмельницького, згідно з додатком 3.
5. Відзначити за вагомий внесок у розвиток міста Подякою Переяслав-Хмельницької міської ради, відзнаками міського голови, цінними подарунками та квітами кращих представників громади міста, згідно з додатком 4.
6. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради спільно з керівниками підприємств, установ та організацій міста забезпечити присутність осіб відповідно додатку №4 під час урочистостей з нагоди святкування Дня міста Переяслава-Хмельницького о 12.00 на центральній площі міста 18.09.2016.
7. Відділу інформації виконавчого комітету міської ради підготувати Подяки Переяслав-Хмельницької міської ради до 15.09.2016.
8. Організаційному відділу, відділу інформації виконавчого комітету міської ради забезпечити інформування жителів міста, гостей щодо запланованих заходів з нагоди відзначення у 2016 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 73-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників.
9. Доручити відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради, методичному кабінету відділу освіти:
- розробити методичні рекомендації щодо проведення уроку, екскурсії, лекції, заняття;
- розробити положення про конкурс на кращу розробку плану уроку;
- подати пропозиції щодо відзначення за підсумками навчального року вчителів, викладачів за індивідуальний підхід до підготовки матеріалів уроку, лекції, заняття, екскурсії;
- узагальнити кращий досвід у вигляді методичного посібника.
10. Рекомендувати загальноосвітнім, дошкільним, позашкільним навчальним закладам міста, школам естетичного виховання, державному професійно-технічному навчальному закладу «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти», комунальному закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів», державному вищому навчальному закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» у 2016 році 16 вересня провести єдиний урок «Гордість моя – Переяслав-Хмельницький».
11.Керівникам навчальних закладів різних форм підпорядкування надати матеріали для узагальнення відділу освіти Переслав-Хмельницької міської ради.
12. Відділу культури і туризму міської ради:
- провести мітинг-реквієм «Пам'ять у серці живе»,
- провести урочистості, концертні програми з нагоди відзначення у 2016 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 73-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників,
- до 15 вересня подати на затвердження сценарні плани заходів,
- запросити до участі в концертних програмах колективи міст-побратимів, міст-сусідів,
- провести конкурс на краще привітання до Дня міста Переяслава-Хмельницького,
- передбачити у кошторисі видатки на підготовку та проведення концертної частини урочистих заходів,
- забезпечити роботу виставки за сприяння німецьких партнерів «Саксонське зерцало та Магдебургське право – основи для Європи»;
- сприяти у проведенні акції приватних компаній, відповідно звернень.
13.Переяслав-Хмельницькому відділенню Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» організувати роботу презентаційної виставки діяльності фонду.
14. Управлінню соціального захисту населення міської ради запросити до участі в заходах учасників бойових дій, ветеранів та забезпечити їх соціальний супровід, уточнити облікові дані Почесних громадян міста.
15. Відділу у справах сім’ї та молоді виконкому міської ради, Переяслав-Хмельницькому міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з громадськими організаціями, волонтерами організувати та провести дитячу ігрову програму в парку Т.Шевченка 18.09.2016.
16. Відділу з питань фізичної культури та спорту виконавчого комітету у співпраці з відділом освіти, службою у справах дітей, відділом культури та туризму забезпечити проведення:
- спортивно-масових заходів на центральній площі міста:
17.09.2016 легкоатлетичного пробігу «Шануймо героїв Переяслава-Хмельницького» з покладанням квітів до пам’ятних знаків, змагань з важкої атлетики;
18.09.2016 гри «Веселі старти» для вихованців дошкільних навчальних закладів, у співпраці з колективами Переяслав-Хмельницької ДЮСШ, громадських організацій.
17. Відділу освіти міської ради забезпечити:
- організацію та проведення 17.09.2016 міського фестивалю для лідерів учнівського самоврядування Київщини «Лідер-фест» в співпраці зі службою у справах дітей, відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету, відділом культури і туризму міської ради,
- роботу презентаційної виставки закладів освіти міста,
- проведення зльоту першокласників 18.09.2016.
18. Відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради, керівникам комунальних підприємств міста:
- провести обстеження братських могил, пам’ятних знаків,
- запланувати заходи з благоустрою братських могил, пам’ятних знаків, у разі необхідності провести поточні ремонтні роботи,
- забезпечити належне оформлення міста до свята, дотримання санітарних норм та правил в місті,
- до 15.09.2016 подати до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради інформацію щодо відповідальних чергових в період з 16 по 18.09.2016, вказавши контактні номери телефонів.
19. Управлінню економіки, відділу підприємництва та споживчого ринку, відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету:
- підготувати і направити листи-звернення до власників торгових точок, магазинів з проханням святкового оформлення закладів, дотримання санітарних норм та правил благоустрою в місті;
- запросити організації, підприємців для участі у заходах з нагоди Дня міста з метою надання послуг організованого харчування (недопущення продажу спиртних напоїв), продажу сувенірної продукції жителям міста під час святкових заходів 17-18.09.2016 та узгодити розташування їх, згідно затвердженого загального плану, в центральній частині міста.
20. Переяслав-Хмельницькому об’єднаному міському військовому комісаріату надати список учасників бойових дій в зоні АТО, яким буде вручено нагрудний знак «Учасник АТО» під час урочистостей з нагоди Дня міста, та забезпечити їх особисту присутність на центральній площі 18.09.2016 о 12.00.
21. Управлінням та відділам виконавчих органів міської ради, керівникам підприємств та організацій, зазначених у додатках до цього рішення, забезпечити виконання плану заходів та, в зв’язку з кадровими змінами, повідомляти заступника міського голови Губенко В.В. про внесення змін до складу оргкомітету, кандидатур на відзначення.
22. Фінансовому управлінню міської ради забезпечити фінансування заходів за рахунок загального обсягу видатків, затверджених для відповідних відділів та управлінь на 2016 рік, згідно з кошторисними призначеннями.
23. Фінансово-господарському відділу виконавчого комітету міської ради профінансувати заходи, вказані в додатках.
24. Переяслав-Хмельницькому відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області:
- забезпечити охорону громадського порядку у святкові дні, під час проведення заходів з відзначення у 2016 році Дня міста Переяслава-Хмельницького та 73-ї річниці визволення від німецько-фашистських загарбників;
- забезпечити чергування трьох працівників біля сцени та біля палатки звукорежисера 18.09.2016 з 18.00;
- до 16.09.2016 до відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету міської ради подати списки відповідальних чергових 17-18.09.2016, вказавши контактні номери телефонів.
25. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 
Міський голова                                                              Т.В. Костін
134/7-10