Відбулася нарада за підсумками роботи Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області


17 cерпня в ТОВ СП «Нібулон» відбулася нарада за підсумками роботи Переяслав-Хмельницького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області у І півріччі 2016 року за участю першого заступника начальника головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Верещака В.М.


На нараду були запрошені заступник міського голови Губенко В.В. та керівник філії «Переяславська» ТОВ СП «Нібулон» Новохатько А.Ю.
Про роботу управління у І півріччі 2016 року доповіли начальники відділів обслуговування громадян Мисловська Л.О., з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 1 Діденчук І.М., з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій № 2 Боліла Н.І., платежів до пенсійної системи та контрольно – перевірочної роботи Слюсар І.Г.
Перший заступник начальника головного управління подякував колективу управління за злагоджену роботу, відмітив основні недоліки в роботі управління, визначив основні напрямки для подальшої успішної роботи, а саме: активізувати інформаційну – роз’яснювальну роботу з населенням, розробити заходи з реалізації стратегії розвитку комунікацій, залучення страхувальників до реєстрації на веб – порталі Пенсійного фонду.
Позитивно про колектив та роботу управління висловилась заступник міського голови Губенко В.В. Нарікань на роботу пенсійників від громади міста немає.
По закінченні наради Новохатько А.Ю. провів для запрошених та колективу управління коротку екскурсію по території філії «Переяславська» ТОВ СП «Нібулон», яке є одним з найбільших виробників і експортерів сільськогосподарської продукції, лідером вітчизняного аграрного ринку.