Про визначення осіб для увіковічнення пам’яті у європейському проекті «Камені спотикання»


21п-14

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

   від 28 липня 2011року                                                № 21п-14

 

м. Переяслав-Хмельницький

 

Про визначення осіб для увіковічнення пам’яті

у європейському  проекті «Камені спотикання»

 

            Заслухавши інформацію заступника міського голови Губенко В.В. про визначення осіб для увіковічнення пам’яті у європейському  проекті «Камені спотикання», розглянувши клопотання керівника Переяслав-Хмельницького відділення Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність», керуючись ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання рішення виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради від 26 березня 2009 року №150-04 «Про впровадження в місті  Переяславі-Хмельницькому європейського проекту «Камені спотикання», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

1.     Інформацію про визначення осіб для увіковічнення пам’яті у європейському  проекті «Камені спотикання»  взяти до відома. Визнати Бєляєва Григорія Павловича, лікаря, підпільника, який був розстріляний у квітні 1943 року, та Білошицького Якова Федоровича, завуча школи №2, який був розстріляний у серпні 1943 року, особами, які будуть увіковічнені  пам’ятними знаками «Камені спотикання»:

2.     Головному архітектору міста Хорошуну О.В. вивчити питання про визначення місць для облаштування пам’ятних «каменів».

3.     Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Губенко В.В.

      Міський голова                                                        О.Г. Шкіра