На Київщині виявлено підприємця, який ухилився від сплати в бюджет 379 тис. гривень


Приватний підприємець з м. Бровари надавав в оренду та експлуатацію нерухоме майно (торгівельні площі) одному із відомих та успішно працюючих торгівельних центрів м. Києва. Фактично отримані доходи від оренди за три роки склали майже 3,5 млн. грн., проте, декларацію про доходи за 2014 рік підприємець взагалі не подавав і податки не сплачував.
За 2014-2015 роки орендодавець значно зависив витрати за рахунок включення витрат, не пов’язаних із фактичною діяльністю підприємця (придбання пально-мастильних матеріалів, ремонт автотранспортних засобів, придбання фарби, труб в асортименті, шпаклівки, ґрунтовки і таке інше). В результаті, сума отриманого доходу задекларована ним на рівні витрат. Сума доходу, з якої бізнесмен не сплатив податки, склала майже 2 млн. гривень.
За результатами перевірки, податкові зобов’язання та фінансові санкції, належні до сплати в бюджет по податку на доходи фізичних осіб склали 420,4 тис. грн., по єдиному внеску - 207,2 тис. гривень. Матеріали перевірки передано до правоохоронних органів.


ГУ ДФС у Київській області