З початку року підрозділами аудиту Київщини додатково забезпечені надходження до бюджету у розмірі 34,7 млн. гривень


Протягом 1 півріччя підрозділами аудиту ГУ ДФС у Київській області проведено 563 документальні перевірки, а це на 22,5% менше ніж у попередньому році. Проведено 119 планових та 444 позапланові перевірки. Зменшення кількості перевірок свідчить про суттєве зниження тиску на платників податків області.
За результатами проведених документальних перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань на 86,1 млн. грн., з них за актами 2016 року - 42,7 млн. гривень.


За результатами документальних перевірок зменшені неправомірно задекларовані підприємствами збитки на 11,5 млн. грн. та неправомірно задеклароване від’ємне значення по податку на додану вартість у розмірі 8,2 млн. гривень. Це дозволить у майбутніх податкових періодах упередити несплату податків до бюджету у розмірі майже 20 млн. гривень.
Також за січень-червень проведено 1117 фактичних перевірок платників податків, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, за результатами яких до порушників податкового законодавства застосовані штрафні санкцій на 3,3 млн. грн., з яких 1,4 млн.грн. вже сплачено до бюджету.
ГУ ДФС у Київській області