Про надання дозволу ТОВ «Колібрі 2011» на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


10п-14
Проект 
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
Від 28 липня 2011р.                                                   № 10п-14
 
м. Переяслав-Хмельницький
 
Про надання дозволу ТОВ «Колібрі 2011»
на розміщення обєктів зовнішньої реклами
в м. Переяславі-Хмельницькому
 
         Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Колібрі 2011» з проханням надати дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (світлові покажчики вулиць) в м. Переяславі-Хмельницькому на перехрестях вулиць Богдана Хмельницького та Героїв Дніпра, Богдана Хмельницького та Шкільної, Богдана Хмельницького та Можайської, Богдана Хмельницького та Грушевського, Богдана Хмельницького та Покровської, Покровської та Московської, п-ту. Червоноармійців та Івана Мазепи, Покровської та Сковороди, п-ту. Червоноармійців та Гімназійної, п-ту. Червоноармійців та Горького, Новокиївське шосе та Підварської, а також по вул. Богдана Хмельницького біля кафе «Міленіум» та по вул. Богдана Хмельницького в напрямку м. Київ, на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009 та на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Колібрі 2011» на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (світлові покажчики вулиць) в м. Переяславі-Хмельницькому на перехрестях вулиць Богдана Хмельницького та Героїв Дніпра, Богдана Хмельницького та Шкільної, Богдана Хмельницького та Можайської, Богдана Хмельницького та Грушевського, Богдана Хмельницького та Покровської, Покровської та Московської, п-ту. Червоноармійців та Івана Мазепи, Покровської та Сковороди, п-ту. Червоноармійців та Гімназійної, п-ту. Червоноармійців та Горького, Новокиївське шосе та Підварської, а також по вул. Богдана Хмельницького біля кафе «Міленіум» та по вул. Богдана Хмельницького в напрямку м. Київ   терміном на п’ять років.
         2. Зобов’язати ТОВ «Колібрі 2011»:
- у місячний термін з дня прийняття даного рішення виготовити дозвіл на розміщення об”єктів зовнішньої реклами (далі ОЗР);               
         - місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;
         - після погодження відповідними службами дозволу на розміщення ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.
         3. Попередити ТОВ «Колібрі 2011», про те, що:
         - не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.
          - в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за рахунок власника ОЗР на місце визначене за взаємною згодою з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.   
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.
             
             
                    Міський голова                                               О.Г.Шкіра