Про надання дозволу ФОП Лукавенку А.М. на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


09п-14
Проект
ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Київської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
Від 28 липня  2011 року                                       № 09п-14
 
м. Переяслав-Хмельницький
 
Про надання дозволу ФОП Лукавенку А.М.
на розміщення обєкта зовнішньої реклами
в м. Переяславі-Хмельницькому
 
         Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Лукавенка Анатолія Миколайовича з проханням надати дозвіл на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бігборд) в м. Переяславі-Хмельницькому по вул. Ярмарковій біля садиби №51-в, на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Переяславі-Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009 та на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Лукавенку Анатолію Миколайовичу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бігборд) по вул. Ярмарковій біля садиби №51-в в м. Переяславі-Хмельницькому терміном на п’ять років.
         2. Зобов’язати ФОП Лукавенка А.М.:
- у місячний термін з дня прийняття даного рішення виготовити дозвіл на розміщення об”єкта зовнішньої реклами (далі ОЗР);                
         - місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;
         - після погодження відповідними службами дозволу на розміщення ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.
         3. Попередити ФОП Лукавенка А.М., про те, що:
         - не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.
          - в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за рахунок власника ОЗР на місце визначене за взаємною згодою з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.   
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.
             
             
                    Міський голова                                               О.Г.Шкіра