На Київщині розпочато будівництво третього Льодового Палацу спорту


Автор: 
Прес-служба КОДА

 Сьогодні голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк взяв участь в урочистому закладанні капсули зі зверненням до майбутніх поколінь на місці забудови Льодового Палацу спорту міста Богуслав.
За словами губернатора, ця подія є свідченням успішного виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді, впровадження новітніх форм організації змістовного дозвілля юнацтва, активного сімейного відпочинку, розвитку масового фізкультурного руху та залучення широких верств населення до занять спортом.
Анатолій Присяжнюк повідомив, що це вже третій льодовий палац спорту на Київщині, і його будівництво буде завершено наприкінці 2013 року, тобто за 6 місяців. Попередня сума інвестицій склала 16 мільйонів гривень, а інвестором проекту виступило ТОВ «МСЛ». Новозбудована льодова арена стане місцем проведення дозвілля богуславців та жителів області, тут зможуть тренуватися хокеїсти та фігуристи, а також очікується проведення змагань обласного, національного та міжнародного рівнів. Крім льодової арени передбачено облаштування 300 глядацьких місць.
Очільник області наголосив на тому, що це будівництво є вдалим прикладом реалізації проекту «Київщина без окраїн», яким передбачено сприяння розвитку сільських територій.
- Обласна влада приділяє велику увагу вирішенню проблем розвитку сільських громад, реалізації державної політики щодо місцевого самоврядування та соціально-економічного розвитку районів, міст, селищ та сіл Київщини. Кожний населений пункт має величезний потенціал, і ми маємо сприяти його реалізації. Саме це завдання ставить Президент України, і воно є першочерговим, - зазначив Анатолій Присяжнюк.
Нагадаємо, що на Київщині вже запущено в експлуатацію 2 льодові арени в Броварах та Білій Церкві.