Анатолій Присяжнюк «Я причетний до всіх інвестиційних проектів на Київщині і пишаюся цим»


Автор: 
Прес-служба КОДА

 Сьогодні під час підсумкової прес-конференції голови Київської облдержадміністрації один з журналістів порушив питання щодо особистої зацікавленості губернатора у відкритті хлібопекарського комплексу у Васильківському районі.
- В мене немає свого бізнесу. Я не причетний до жодного бізнесу. Проте я причетний до всіх інвестиційних проектів на Київщині і пишаюся цим, - відповів Анатолій Присяжнюк. - Київщина є аграрною областю, і я не розумію, чому вона закуповувала хліб в інших регіонах України. Ви не уявляєте мої муки в 2010 році, коли я звертався до Києва та Київхлібу з проханням безперебійного постачання хлібу на територію області. Будівництво обласного хлібокомбінату стало одним із найуспішніших інвестиційних проектів регіону. І той факт, що на сьогоднішній день область забезпечена хлібом власного виробництва є моєю гордістю.
Київський обласний хлібопекарський комплекс у Васильківському районі було побудовано у 2012 році. Це один з найбільших в Україні та Європі заводів з виробництва хлібобулочної продукції. На підприємстві з повністю автоматизованим циклом виробництва працюють 5 виробничих ліній з загальною потужністю 300 тонн продукції на добу. Загальна сума інвестицій становила 45 млн доларів. Завдяки реалізації проекту в Київській області створено 3,5 тис. робочих місць та торгівельну мережу з півтисячі цілодобових хлібних магазинів.
Губернатор також нагадав, що нещодавно було підписано Меморандум порозуміння між Київською облдержадміністрацією, Київським регіональним відділенням Аграрного фонду, сектором у Київській області Державної інспекції України з контролю за цінами, Київським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України, Інспекцією з питань захисту прав споживачів у Київській області, виробниками борошна, хліба і хлібобулочних виробів. Це дало можливість стабілізувати ціни на зерно, борошно та хлібобулочні вироби.