Олександр Заєць: «Сьогодні пріоритетом влади є створення умов для доступної і кваліфікованої медичної допомоги всім верствам населення»


Автор: 
Прес-служба КОДА

 Перший заступник голови Київської облдержадміністрації Олександр Заєць відвідав фельдшерсько-акушерський пункт у селі Шарки, що на Рокитнянщині.
- Реформування галузі охорони здоров'я передбачає кілька етапів. Нині триває процес реформування первинної ланки, тобто фельдшерсько-акушерських пунктів, медичних амбулаторій, поліклінік, - сказав Олександр Заєць. - Сьогодні на Київщині необхідно створити умови для доступної і кваліфікованої медичної допомоги всім верствам населення. У першу чергу, дітям та жінкам. Саме на цьому наполягає Президент України.
За словами першого заступника губернатора, наразі дуже актуальним є питання рівня народжуваності, безпечності пологів, рівня материнської, перинатальної та малюкової захворюваності, інвалідності та смертності.
В Рокитнянському районі створено Центр первинної медико-санітарної медицини та екстреної медичної допомоги. Тут працюють 7 медичних амбулаторій загальної практики сімейної медицини та 15 фельдшерсько-акушерських пунктів, які здійснюють медичне забезпечення на первинному рівні.
Під час своєї робочої поїздки Олександр Заєць також ознайомився з роботою СЗШ І-ІІІ ступенів та оновленим будинком культури, де відбулася зустріч з представниками громади.
- Ми повинні й надалі продовжувати працювати так, щоб покращувати культурну, освітню та соціальну сферу місцевої громади, - наголосив Олександр Заєць.