Парламент має приймати важливі для життя країни закони - Віктор Янукович


Автор: 
Прес-служба Президента України Віктора Януковича

 Верховна Рада має приймати важливі для життя країни закони, а в разі блокування роботи парламенту - проводити позачергову сесію, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Закони, які нам вдалося прийняти в минулому році і частину в цьому році - незавершені. Як кажуть, хай це буде на совісті Верховної Ради. Але наша позиція принципова - якщо буде далі продовжуватись блокування парламенту, треба проводити позачергову сесію, Володимир Васильович, і приймати рішення. Ми це робимо заради людей», - сказав Президент на засіданні Комітету з економічних реформ, звертаючись до Голови Верховної Ради Володимира Рибака.

На переконання Глави держави, політики повинні приділяти увагу вирішенню тих питань, які торкаються кожної людини, а не займатися політиканством.

«Закони, які стосуються економіки, які стосуються прийняття інших рішень по економічним питанням, - вони напряму пов’язані з доходами бюджету. Їх також треба приймати - ці закони, які розроблені урядом. І не дивитись на цих політиканів, які сьогодні заважають жити людям у країні», - підкреслив Президент.

«Безумовно, всі питання вирішуються за столом переговорів. Але якщо там не вирішуються проблеми, треба приймати, як кажуть, політичні рішення, сміливі», - зазначив Глава держави.