Президент доручив забезпечити своєчасну виплату зарплат і пенсій - Ірина Акімова


Автор: 
Прес-служба Президента України Віктора Януковича

 Президент України Віктор Янукович доручив Уряду забезпечити своєчасну виплату заробітних плат та пенсій, повідомила Перший заступник Глави Адміністрації Президента Ірина Акімова.

«У сфері соціальної політики одне з головних доручень - це забезпечити своєчасну виплату як пенсій, так і заробітних плат у рамках підвищення, яке закладено в бюджеті 2013 року»,- сказала Ірина Акімова на брифінгу після засідання Комітету з економічних реформ.

Зокрема, відповідне доручення адресоване Першому віце-прем’єр-міністру Сергію Арбузову.

Крім того, за словами Ірини Акімової, Президент доручив забезпечити якісну систему моніторингу роботи соціальних інспекторів. «Моніторинг показників роботи соціальних інспекторів має розробити Міністерство соціальної політики впродовж найближчих півтора місяців, і він має використовуватися як інструмент моніторингу і контролю», - сказала вона.

Перший заступник Глави АПУ зазначила, що Віктор Янукович звернув особливу увагу на соціальне забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни та людей з особливими потребами. «Гроші на це закладено, це частина соціальних ініціатив Президента, яка знаходиться на контролі», - підкреслила Перший заступник Глави Адміністрації Президента.