Завдяки соціальним ініціативам Президента та роботі Уряду на Київщині виплачено майже 50 млн. гривень компенсацій чорнобильцям


Автор: 
Прес-служба КОДА

 Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Анатолій Присяжнюк під час вшанування Президентом України Віктором Януковичем пам'яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
- Влада усвідомлює, що найцінніше і найдорожче в країні - люди, які своєю працею та здоров'ям сьогодні дають нам можливість розбудовувати нашу країну. У першу чергу - це ветерани війни та ліквідатори аварії на ЧАЕС, які у перші години та дні рятували життя людей усього світу. Ми перед ними в неоплатному боргу, - наголосив Анатолій Присяжнюк.
Також він сказав, що завдяки ініціативам Президента ми збільшили соціальні виплати «чорнобильцям», а також щомісячно оздоровлюємо ветеранів та ліквідаторів ЧАЕС в Українському державному медико-соціальному центрі у Переяслав-Хмельницькому.
- У цьому році ліквідаторам ЧАЕС було вручено 16 автомобілів, а до кінця наступного місяця плануємо вручити ще 39 авто. Загалом спеціальним автотранспортом у минулому році було забезпечено 160 жителів Київщини, - сказав Анатолій Присяжнюк.
Також цього року в області було вручено 35 ордерів на квартири громадянам, які постраждали внаслідок катастрофи, а найближчим часом планується видати ще 17 ордерів.
Довідково: Київщина найбільше постраждала від Чорнобильської катастрофи. Тут проживають понад 708 тисяч постраждалих від аварії на ЧАЕС. Це 40 відсотків від усіх постраждалих «чорнобильців», які живуть в Україні.