Державна програма «Доступне житло» активізує будівельну галузь Київщини


Автор: 
Прес-служба КОДА

 Президент України Віктор Янукович неодноразово наголошував на тому, що реалізація програми «Доступне житло» стимулюватиме розвиток будівельної галузі та створення нових робочих місць. Коштів, запланованих у нинішньому держбюджеті на реалізацію цієї програми, вистачить на надання державної допомоги на придбання житла майже 15 тисяч родин. На здешевлення вартості іпотечних кредитів з держбюджету буде виділено 300 млн. гривень.
Днями в Борисполі було введено в експлуатацію житловий будинок, який збудовано за державною цільовою програмою «Доступне житло». Будівництво цього об'єкту дає змогу отримати власне житло 220 родинам.
- Це не перший будинок, який побудовано за програмою «Доступне житло». Подібні будинки споруджено в Броварах та Вишгороді. Приємно, що Київщина вже другий рік поспіль є лідером із будівництва соціального житла, - наголосив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк.
Очільник області доручив керівникам на місцях створити належні умови для реалізації програми «Доступне житло», а також зазначив, що наразі актуальним залишається питання щодо будівництва дитячих садочків та навчальних закладів.