Анатолій Присяжнюк: “Ми повинні дбати про належне оздоровлення наших дітей”


Автор: 
Прес-служба КОДА

 Днями під час наради з керівниками управлінь та структурних підрозділів голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк наголосив на важливості належного виконання нових соціальних ініціатив Президента: "Діти - майбутнє України". Зокрема, йшлося про оздоровлення дітей у літній період.
- Наближається час літніх канікул, наше завдання полягає у створенні належних умов відпочинку та оздоровлення дітей Київщини. Насамперед потрібно здійснити перевірку щодо готовності дитячих таборів до прийому відвідувачів, а також їхньої відповідності усім нормам, - зазначив Анатолій Присяжнюк. - Ми повинні дбати про належне оздоровлення наших дітей.
Протягом літнього оздоровчого сезону на Київщині функціонуватиме 3 заклади санаторного типу та 13 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. В цілому планується відкриття 440 дитячих таборів з денним перебуванням, які функціонуватимуть на базі загальноосвітніх навчальних закладів. Свою роботу також відновить дитячий оздоровчий заклад «Переяславський», що у Переяслав-Хмельницькому районі.
У цьому році Службою у справах дітей та сім'ї Київської облдержадміністрації укладено угоди про оздоровлення дітей з трьома іспанськими благодійними організаціями та двома американськими благодійними організаціями щодо відпочинку дітей з Київщини за кордоном. Під час переговорів та підписання договорів з іноземними колегами було досягнуто домовленості про створення на території області українсько-іспанського табору.