Актуальне питання


 Цінова ситуація на ринку хлібобулочних виробів, яка складається останнім часом в державі, потребує особливої уваги та координованих дій усіх ланок, як органів влади, так і підприємців. Тому міською владою вживаються заходи щодо забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів, недопущення необґрунтованого й безпідставного підвищення цін на них.
З метою збереження стабільної цінової ситуації на ринку хліба начальник відділу підприємництва та споживчого ринку управління економіки міської ради Анна Гаценко та головний спеціаліст цього відділу Наталія Радіоненко провели робочі зустрічі з перевізниками, які постачають хліб та хлібобулочні вироби до міста Переяслава-Хмельницького, та керівниками продовольчих закладів.
Усім учасникам реалізації хліба рекомендовано привести ціни на соціальний хліб у відповідність до вимог розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 21.04.2008 за №653 «Про заходи з регулювання цін на продовольчому ринку Київської області».
Міський голова Олександр Шкіра під час проведення апаратних нарад надає доручення та рекомендації відповідним службам щодо стабілізації цінової ситуації на хліб.
Управлінням економіки міської ради постійно здійснюється моніторинг цінової ситуації на ринку хліба. Результати моніторингу засвідчують, що в результаті проведеної роботи у переважній більшості магазинів міста ціни на хліб дещо знизилися.