Про надання дозволу ФОП Красношапці В.В. на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


34п-12

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від “25” червня 2011р. № 34п-12
м. Переяслав-Хмельницький

Про надання дозволу ФОП Красношапці В.В.
на розміщення об’єкта зовнішньої реклами
в м. Переяславі-Хмельницькому

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця Красношапки Володимира Володимировича з проханням надати дозвіл на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому на опорі лінії електропередач по вул. Героїв Дніпра в районі Привокзальної площі на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Переяславі-Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009 та на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл фізичній особі-підприємцю Красношапці Володимиру Володимировичу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами в м.Переяславі-Хмельницькому на опорі лінії електропередач по вул. Героїв Дніпра в районі Привокзальної площі терміном на п’ять років.
2. Зобов’язати ФОП Красношапку В.В.:
- у місячний термін з дня прийняття даного рішення виготовити дозвіл на розміщення об”єкта зовнішньої реклами (далі ОЗР);
- місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;
- після погодження відповідними службами дозволу на розміщення ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.
3. Попередити ФОП Красношапку В.В., про те, що:
- не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.
- в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за рахунок власника ОЗР на місце визначене за взаємною згодою з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.

Міський голова

О.Г.Шкіра