ВО «Свобода» спростувала свої звинувачення щодо фальсифікації виборів з боку голови Київської облдержадміністрації.


Автор: 
Прес-служба КОДА

 Всеукраїнське об’єднання «Свобода» спростувало свою заяву від 7 березня 2012 року щодо фальсифікації виборів мера Обухова та тиску на обухівчан з боку голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка.
Зокрема у спростованій заяві йшлося про реалізацію плану тотального спотворення волевиявлення обухівчан на виборах міського голови 18 березня 2012 року, які мали ввійти до новітньої української історії, як і сумнозвісні мукачівські вибори 2004 року. ВО «Свобода» наголошувала на тому, що в Обухові владою випробовувався сценарій тотальної фальсифікації виборів до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року, закликаючи громадян дати відсіч політичним злодіям, корупціонерам, брехунам і фальсифікаторам.
За словами Анатолія Присяжнюка, таким чином ВО "Свобода" вкотре вдавалася до перетягування на свій бік симпатиків, обливаючи брудом опонентів та зводячи наклепи на представників Партії регіонів. Голова облдержадміністрації звернувся до суду з позовом до Всеукраїнського об'єднання "Свобода" щодо спростування відомостей, що не відповідають дійсності, захисту честі та гідності.
У рамках виконання рішення суду, ВО «Свобода» оприлюднила офіційне спростування своїх наклепницьких заяв. Представники ВО «Свобода» визнали такою, що не відповідає дійсності, інформацію про фальсифікацію виборів в Обухові та Василькові, назвавши всі свої заяви недостовірними.