Про надання дозволу ТОВ «Колібрі 2011» на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому


33п-12

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від “25” червня 2011р. № 33п-12
м. Переяслав-Хмельницький

 

Про надання дозволу ТОВ «Колібрі 2011»
на розміщення об’єктів зовнішньої реклами
в м. Переяславі-Хмельницькому

Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Колібрі 2011» з проханням надати дозвіл на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому на опорах ліній електропередач по вул. Богдана Хмельницького (134 шт.), по вул. Івана Мазепи (12шт), по вул.Новокиївське шосе (7 шт.), по вул. Шкільній (20 шт.), по вул.Сковороди(8 шт.), по вул. Покровській (40 шт.), по проспекту Червоноармійців (26 шт.), на підставі «Порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м.Переяславі-Хмельницькому» затвердженого рішенням сесії міської ради №19-32-V від 27.08.2009 та на підставі підпункту 9 п. «а» ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати дозвіл товариству з обмеженою відповідальністю «Колібрі 2011» на розміщення об’єктів зовнішньої реклами в м. Переяславі-Хмельницькому на опорах ліній електропередач по вул. Богдана Хмельницького (134 шт.), по вул. Івана Мазепи (12шт), по вул.Новокиївське шосе (7 шт.), по вул. Шкільній (20 шт.), по вул.Сковороди(8 шт.), по вул. Покровській (40 шт.), по проспекту Червоноармійців (26 шт.) терміном на п’ять років.
2. Зобов’язати ТОВ «Колібрі 2011» :
- у місячний термін з дня прийняття даного рішення виготовити дозвіл на розміщення об”єктів зовнішньої реклами (далі ОЗР);
- місце розміщення ОЗР погодити з головним архітектором міста та службами визначеними у дозволі на розміщення ОЗР;
- після погодження відповідними службами дозволу на розміщення ОЗР звернутись до управління економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради для укладення договору про тимчасове користування місцем розташування ОЗР.
3. Попередити ТОВ «Колібрі 2011», про те, що:
- не дозволяється розміщення ОЗР без погодженого в установленому порядку дозволу на розміщення ОЗР та укладеного договору з управлінням економіки та євроінтеграції Переяслав-Хмельницької міської ради про тимчасове користування місцями розташування ОЗР.
- в разі, коли конструкція ОЗР буде заважати суб’єктам містобудування проводити будівництво об’єктів на території міста, дані ОЗР повинні бути перенесені за рахунок власника ОЗР на місце визначене за взаємною згодою з відділом містобудування, архітектури та використання земель міської ради.
4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бурдоноса В.В.

Міський голова

О.Г.Шкіра