Анатолій Присяжнюк: Головною метою медичної реформи є, насамперед, підвищення якості обслуговування


Автор: 
Прес-служба КОДА

 Головною метою медичної реформи є, насамперед, підвищення якості обслуговування, - наголосив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час урочистого відкриття капітально відремонтованого та реконструйованого операційного блоку Білоцерківської центральної районної лікарні.

- Наразі можна однозначно стверджувати, що для мешканців району створено найкращі в регіоні умови для стаціонарного лікування та значно покращена якість надання медичної допомоги. На черзі ремонт поліклініки.
За словами головного лікаря Білоцерківської ЦРЛ Лопота Олександра, ремонт в операційному блоці, який відіграє чи не найважливішу роль у функціонуванні будь-якої лікарні, не проводився вже 27 років. За сприяння районної та обласної влади з районного бюджету було виділено 1 мільйон 100 тисяч гривень для проведення необхідних ремонтних робіт. А за кошти державного бюджету придбано наркозний апарат «LEON» з супутнім медикаментозним забезпеченням.
- Щорічно у лікарні проводиться близько 1500 операцій різної складності. А завдяки високій кваліфікації хірургів ми маємо можливість здійснювати надскладні оперативні втручання на місці, не направляючи пацієнтів до Києва або інших медичних закладів області. Проведена реконструкція дозволила створити комфортніші умови перебування для хворих та медперсоналу, - зазначив головний лікар.