Про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, інших документів структурними підрозділами міської ради за 1 півріччя 2011 року


30п-12

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
ПРОЕКТ РІШЕННЯ
від “25” червня 2011р. № 25п-12

Про стан виконання актів Президента України,
Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації,
інших документів структурними підрозділами
міської ради за 1 півріччя 2011 року

Заслухавши інформацію про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, інших документів структурними підрозділами міської ради за 2011 рік, на виконання доручення голови Київської обласної державної адміністрації від 07 серпня 2007 №76-1, розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 05 жовтня 2005 № 661 «Про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, обласної державної адміністрації у структурних підрозділах облдержадміністрації, територіальних органах центральних органів виконавчої влади в області, райдержадміністраціях і міськвиконкомах», виконком Переяслав-Хмельницької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Інформацію про стан виконання актів Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, інших документів структурними підрозділами міської ради за 1 півріччя 2011 року взяти до відома.
2. Керівникам управлінь, відділів та служб міської ради вказати на недопущення порушення термінів при розгляді документів вищестоящих органів у 2 півріччі 2011 року.
3. Загальному відділу міської ради (Брень В.П.):
- посилити дієвий контроль за розглядом документів вищестоящих органів влади та щомісячно на апаратну нараду подавати звіт про стан виконання розпоряджень та доручень голови Київської обласної державної адміністрації, інших документів структурними підрозділами міської ради;
- продовжити практику звітувань начальників управлінь, відділів та служб міської ради на розширених апаратних нарадах про стан виконання документів вищестоящих органів влади.
4. Керівникам структурних підрозділів міської ради забезпечити безумовне виконання вимог керівних документів, дотримання термінів їх опрацювання та звітності та до 15 серпня 2011 року повернути опрацьовані документи, надіслані протягом минулого року до загального відділу.
5. Начальників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів міської ради попередити про персональну відповідальність за дотриманням термінів розгляду документів, надісланих із вищестоящих органів влади.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючу справами виконкому Швидку Т.Д.

 

Міський голова

О.Г.Шкіра