Двоє пенсіонерів контрабандою переміщували через пункт пропуску «Бориспіль» близько 7 кг кокаїну


  Працівниками Київської митниці ДФС практично за участю всіх правоохоронних органів, представлених в аеропорту «Бориспіль», зафіксовано нахабну спробу контрабанди крупної партії кокаїну.
Пенсіонери повертаючись на батьківщину з ОАЕ, обирали для проходження спрощену систему митного контролю - “зелений коридор”.
Після перетину білої лінії, яка позначає закінчення проходження митного контролю в режимі „зелений коридор”, під час вибіркового митного контролю, у громадянина в 2-х пакетах виявлено 6 картонних фірмових блоків для пакування печива, всередині яких містились 12 картонних коробок для пакування печива, з написом OREO (по 2 картонні коробки у кожному блоці).

Всередині картонних коробок виявлено 194 місткості-капсули циліндричної форми жовтого кольору, обгорнуті щільним шаром поліетилену, в свою чергу обгорнутих фольгою від цукерок різних кольорів та торгівельних марок, вагою брутто 3618,25 г. з вмістом порошкоподібної речовини білого кольору, яка відповідно до показників наркотесту містить у своєму складі наркотичний засіб – кокаїн.
У пенсіонерки, що прилетіла іншим рейсом, після перетину білої лінії, яка позначає закінчення проходження митного контролю в режимі „зелений коридор”, під час вибіркового митного контролю, у пакеті виявлено 6 не герметично зачинених, з пошкодженням фабричної упаковки фірмових коробок від цукерок циліндричної форми з написом англійською мовою JACK DANIELS – 2шт. та REMY MARTIN – 4 шт. Всередині коробок виявлено 173 місткості-капсули циліндричної форми жовтого кольору, обгорнуті щільним слоєм поліетилену та обгорнуті фольгою від цукерок, вагою брутто 3215,6 г. з вмістом порошкоподібної речовини білого кольору, яка також відповідно до показників наркотесту містить у своєму складі наркотичний засіб – кокаїн.
Таким чином, громадяни України перемістили виявлену наркотичну речовину через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням засобів та способів, що утруднюють її виявлення.
Працівниками митниці складені протоколи про порушення митних правил. Матеріали справ та наркотичну речовину вилучено слідчими СБУ для проведення відповідних процесуальних дій.
ГУ ДФС у Київській області